Thodeks'de Nasıl Stellar Çekilir? - Thodex Dashcoin, Thodex Dashcoin Nedir, Thodex Dashcoin Fiyatları

Thodeks’de Nasıl Stellar Çekilir?

admin

Thodex Stellar Coin bir kripto para birimi olduğu için sadece sanal platformları ve sanal cüzdanlar içerisinde saklanabilen bir coindir. Bu coinin Thodex veya başka bir borsa üzerinden çekim işleminin yapılabilmesi için alıcı bir cüdana gereksinim vardır. Normal ülkelere ait remi paralar gibi bankalara çekim işlemi ya da EFT, HAVALE gibi işlemleri yapılamaz. Bunun için bu coini destekleyen altyapıya sahip sistemler üzerine bu çekim işlemi uygulanabilir. Stellar coinin çekim işlemi başka bir kripto para borsası üzerine açmış olduğunuz hesabın deposit adresi ile o borsa cüzdanınıza çekilebilir. Tabiki bu işlemin yapılabilmesi için o çekilecek olan borsanın bu kripto para birimini desteklemesi ve trade işlemini yapması gereklidir. Ya da online kendinize ait olan cüzdanlar içerisine de bu coinleri çekerek saklayabilirsiniz.

Kripto para borsalarında bu para çekim işleminin yapılabilmesi için bazı borsalar KYC adı ile kişinin gerçekten var olup olmadığını belirlemek ve fake hesaplar ile işlem yapılmasını engellemek amacı ile belirli güvenlik önlemlerine başvurmaktadır. Bu sayede kara para aklama gibi olayların önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Türkiye ‘de de Thodex Borsası para çekme işlemlerinde KYC prosedürünü uygulamaktadır. Yani Stellar veya başka bir para biriminin çekim işlemi öncesi KYC prosedürünün uygulanması gereklidir.

Thodex Borsası Stellar Çekim İşlemleri

Todex ve dünyada kripto para alım ve satım işlemi hizmeti veren birçok borsa hesapta yer alan mevduatın çekim işlemi için belirli prosedürler ve şartlar uygulamaktadır. İlk öncelik olarak hesaptan Stellar çekim işlemi için kişinin fake bir hesap olmadığı ve kara para aklama gibi bir durumun yaşanmadığının resmileşmesi gereklidir. Bu işlem için kişi KYC protokolünü uygular ve daha sonrasında onaylı bir hesabı elde ettiğinde çekim işlemine başlayabilir. Ancak belirli bir işlem altı limiti bulunmaktadır. Bu limite dikkat ederek işlemin yapılması gereklidir.

Thodeks Borsası site arayüzünde fonlar kısmına gelerek buradan Stellar Altcoini seçilir, gerekli alt limit ve KYC şartları geçildikten sonra Stellar adresleri girilerek çekim talebinde bulunulur. İşlemin madenciler tarafından onay sürecinden geçmesi ile Stellar coinleriniz Todeks borsasından başarı ile çekilmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sanal Ortamda Para Kazanmak İçin Ne Yapmalıyım?

Thodex Stellar Coin bir kripto para birimi olduğu için sadece sanal platformları ve sanal cüzdanlar içerisinde saklanabilen bir coindir. Bu coinin Thodex veya başka bir borsa üzerinden çekim işleminin yapılabilmesi için alıcı bir cüdana gereksinim vardır. Normal ülkelere ait remi paralar gibi bankalara çekim işlemi ya da EFT, HAVALE gibi […]