Sanal Para Borsasını Nasıl Kullanabilirim? - Thodex Dashcoin, Thodex Dashcoin Nedir, Thodex Dashcoin Fiyatları

Sanal Para Borsasını Nasıl Kullanabilirim?

admin

Ülkemizde sanal paraların kullanımı 2009 yılından sonra epey artmıştır. Açılan borsalarda işlem yapma kolaylığı, dijital para kullanımının getirdiği rahatlık ile birlikte yatırımcıların tercih sebeplerinden biri olmuştur. Milli olarak bulunan birçok borsa, alım-satım mantığı ile sistemini yürütmektedir. Sanal kripto para borsalarını kullanmak için aşağıdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Paribu.com

Öncelikle web adresine erişin. Ardından hesabınız varsa giriş yap butonuna, yok ise kayıt ol butonuna basın.

Giriş Yap: Cep telefonu numaranızı ve şifrenizi doğru biçimde girin. Ardından giriş yap butonuna basın. Cep telefonunuza gelen onay kodunu girin. Başarıyla giriş yaptınız.

Kayıt Ol: Hesap oluştur kısmından adınızı soyadınızı, e-posta adresinizi, cep telefonu numaranızı ve şifrenizi doğru biçimde girin. Ardından kullanım sözleşmesini ve aydınlatma rıza metnini okuyup onaylayın. Hesabımı oluştur kısmına basın. Cep telefonunuza gelen onay kodunu doğru biçimde girin. Başarıyla kayıt oldunuz.

Para yatırma kısmından hesabınıza bakiye yükleyerek dilediğiniz kripto para birimini satın alarak yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Thodex

Thodex kripto para Web sitesine girişinizi sağlayın. Hesabınız var ise üye girişine, yok ise ana sayfadaki kayıt kısmını doldurun.

Giriş Yap: Üye girişi butonuna bastıktan sonra cep telefon numaranızı ve şifrenizi doğru olarak girin. Ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu doğru biçimde girin. Başarıyla giriş yaptınız.

Kayıt Ol: Ana sayfada bulunan kayıt formunda ki ad soyad, e-posta adresi, şifre ve cep telefonu bilgilerini doğrulayarak robot testinden geçin. Ardından cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu girin. Başarıyla kayıt işleminizi gerçekleştirdiniz.

Tıpkı Paribu’da olduğu gibi para yatırmak adına ilgili sekmeyi tercih ederek hesabınıza bakiye yükleyebilir, dilediğiniz kripto para birimini satın alarak yatırım işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal Para Borsaları Güvenli mi?

256 bitlik SSL sertifikasıyla korunan borsalar, gayet güvenli bir yapıya sahiptir. Gönül rahatlığıyla borsa alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir veya bakiyenizi geri çekebilirsiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki zarar etmemek adına önceden satın alacağınız kripto para birimi hakkında inceleme ve analizler yaparak kâr ve zarar oranlarınızı hesaplamalısınız. Komisyonları da zarar olarak eklemeyi unutmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir