Sanal Para Borsası Nasıl Alınır? - Thodex Dashcoin, Thodex Dashcoin Nedir, Thodex Dashcoin Fiyatları

Sanal Para Borsası Nasıl Alınır?

admin

Kripto paralar, yatırım için gayet uygun bir araçtır. Üstelik oturduğunuz yerden 7 gün 24 saat boyunca şart gözetmeksizin kripto para alışverişlerinizi sağlayabilirsiniz. Çeşitli kripto para borsalarından yaptığınız işlem konusunda gizliliğe dikkat etmeniz gerekmektedir.

Çeşitli blok zinciri ve altyapıya uyum sağlayan dijital kripto para birimlerinin değeri mum grafikleri ile yorumlanmaktadır. Mum grafiği erişebilmesi ve gözlemlenebilmesi açısından gayet kolay bir yapıdan oluşmaktadır. Kripto para satın almadan önce bu mum grafiğini detaylıca incelemeli ve analiz etmelisiniz. Ayrıca kâr ve zarar oranlarınızı hesaplamayı unutmamalısınız. Güvenli kripto borsaları seçerek dijital kripto para biriminizi güvende tutabilirsiniz. Ek olarak borsaların oluşturduğu cüzdan sistemlerinden de rahat biçimde yararlanabilirsiniz.

Kripto Para Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle satın almanız adına kendinize uygun bir borsa seçimi yapmalısınız. Önerilen borsalar:

  • Thodex
  • Paribu
  • BtcTurk
  • Coin-Turk
  • BitTurk

Ardından giriş işleminizi yapmalı ve satın alacağınız kripto para tutarının kendi para birimindeki sayıyı yazarak tahsil edilmesini beklemelisiniz. Hesabınıza işlem yansıdıktan sonra dilediğiniz kripto para birimini borsa sekmesinden satın alarak hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Kripto Para Borsaları Güvenli mi?

Yukarıda örneklendirme yaptığımız kripto para dash borsalaları gayet güvenli bir yapıya sahiptir. Her biri 256 bitlik SSL sertifikasıyla korunmaktadır. Ayrıca ülkemizde en çok tercih edilen borsalardır.

Her ne olursa olsun satın alım ve ödeme alma işlemlerinizi oluşturduğunuz sanal kart üzerinden yapmanızı öneriyoruz. Ödeme ardından kripto para cüzdanınıza yatacak miktarı çekerken yine sanal kartınızı kullanabilirsiniz.

Hemen hemen her kripto para borsası giriş esnasında sizden özel bilgilerinizi istiyor. Kimlik ve cep telefonu gibi bilgilerinizin onaylanması gerekiyor, eğer doğru girmezseniz ise işlem kısıtlaması sağlanıyor. Bundan dolayı kimlik ve cep telefonu bilgilerinizi doğru biçimde girmeniz gerekiyor.

Onaysız profiller borsalarda genel olarak hiçbir işlem yapamamaktadır. Bu nedenle kimlik ve cep telefonu bilgilerinizi doğru/eksiksiz biçimde girmeniz çok önemlidir. Sisteme girdiğiniz özel bilgileri doğrulamanızın ardından işlem limitiniz açılacaktır. Dilediğiniz kripto para birimini satın alabilir veya satım işlemini gerçekleştirerek ücretin kartınıza tahsil edilmesini isteyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Sanal Para Borsasını Nasıl Kullanabilirim?

Kripto paralar, yatırım için gayet uygun bir araçtır. Üstelik oturduğunuz yerden 7 gün 24 saat boyunca şart gözetmeksizin kripto para alışverişlerinizi sağlayabilirsiniz. Çeşitli kripto para borsalarından yaptığınız işlem konusunda gizliliğe dikkat etmeniz gerekmektedir. Çeşitli blok zinciri ve altyapıya uyum sağlayan dijital kripto para birimlerinin değeri mum grafikleri ile yorumlanmaktadır. Mum […]