Todeks Dashcoin Nasıl Ortaya Çıktı? - Thodex Dashcoin, Thodex Dashcoin Nedir, Thodex Dashcoin Fiyatları

Todeks Dashcoin Nasıl Ortaya Çıktı?

admin 1

Önceleri Thodex Darkcoin olarak adlandırılan Thodex Dashcoin, Bitcoin’in Blockchain teknolojine dayanan yeni nesil bir kripto para birimidir.

Bu Thodex kripto para ile yapılan birçok yenilik Thodex Bitcoin’deki mevcut sorunların çoğuna başarılı çözümler sunmuştur.

  • İşlemlerin hızlandırılması,
  • Çok daha gelişmiş finansal gizlilikler sunması,
  • Merkezsiz bir yapıda olması gibi gelişmelere öncü olan bu para, Dijital Cash’in kısaltmasıdır.

Thodex Bitcoin Node’larından çok daha güçlü yapıda olan Masternode’ları kullanan bu para, her geçen gün çok daha popüler hale gelerek kullanıcıların favorisi haline gelmiştir.

Thodex Dashcoin’in Özellikleri

Masternode’ların sağladığı birçok avantaj ile bu kripto para kullanıcılar için oldukça cazip hale gelmiştir. Özellikle her ne olursa olsun her yeniliğin merkezsizleşebileceğini ve protokol düzeyinde geçerli olabileceğini kanıtlayan Masternode’lar ile bütçe, para yönetimi ve ödeme işlemleri gibi birçok konuda hızlı ve sorunsuz bir kripto para olmuştur.

Thodex Coin mevcut özellikleri ve ilerleyen dönemlerde sahip olabileceği yenilikler söz konusu olduğunda kripto dünyası için alışagelmiş olan normların kırılarak Thodex Dashcoin’in geleceğin parası olma yolunda potansiyelinin yüksek olduğunu düşünen pek çok kişi vardır.

Ayrıca Todeks Dashcoin’in geliştiricileri ilerleyen günlerde herhangi bir merkezi otoriteye bağlı olmayan tamamiyle bağımsız bir sistemden oluşacak elektronik ticaret ağı kurma yolunda adım atmayı planlamaktadır.

Thodex Dashcoin Nereden Alınır?

Bu kripto parayı almak isteyen kişiler bu coini destekleyen kripto borsalarından birine üye olmalıdır. Todeks’e üye olduktan sonra platformdaki hesaplarına para aktarmaları ve bu para ile istenilen miktarda bu paradan alma talebi oluşturmaları gerekir.

Satın alınan Thodex Dashcoin’lerin güvenli bir ortamda tutulması önemlidir. Bu nedenle bu parayı destekleyen bir cüzdan oluşturulmalıdır. İnternet üzerinde birçok sanal cüzdan bulunur. Bu cüzdanlardan biri seçilerek kullanılabilir. Thodex Dashcoin cüzdanları genellikle ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Cüzdan oluşturulduktan sonra kullanıcılar satın aldıkları coinleri bu cüzdana aktarabilir. Böylece sorunsuz bir şekilde muhafaza edilen coinler, istenildiği zaman kullanılabilir.

Thodex Dashcoin Madenciliği

Bu kripto para ilk yaratıldığı andan itibaren her zaman farklı özellikler ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlamıştır. Diğer kripto para birimlerine göre çok daha yenilikçi olmayı hedefleyen coin, madencilik alanında da aynı prensip ile hareket etmektedir.

Todeks Bitcoin’in “Proof of Strake” algoritmasından farklı olan ama temelde yine bu algoritmadan uyarlanan “X11” algoritmasını kullanan bu para, bu sayede madenciliğin çok daha hızlı olmasını sağlamaktadır.

Thodex Dashcoin’in Sağladığı Avantajlar

Todeks Kripto para piyasasındaki değerinde ara sıra düşüş yaşansa da kullanıcılarına sunduğu avantajlar nedeniyle popülerliği her daim devam etmektedir. Thodex Dashcoin’in sahip olduğu artılardan başlıcaları şu şekilde sıralanabilir:

  • Gizliliğe verdiği önem nedeniyle coin karıştırıcı servislerini kullanır. Böylece kullanıcılar hem kimliklerini açık etmiyor hem de coinlerini güven içerisinde muhafaza edebiliyor.
  • Kullanıcılarına çok daha hızlı veri aktarımı sunan bu para, kullanıcılarının zaman sarfiyatını engelliyor.
  • Thodex Dashcoin kullanıcılarından aldığı ek masrafları minimumda tutarak “kullanıcı dostu” politikasını izlemektedir. Bunu da kendi kendisini idare eden bir sistem oluşturmuş olduğu için başarır. 

Bu kripto para ile ilgili halen merak ettikleriniz varsa bu yazımızı da okuyabilirsiniz. Ayrıca gündemdeki bir diğer kripto para haberleri olan Stellar ile ilgili bu linkimizi de ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “Todeks Dashcoin Nasıl Ortaya Çıktı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Todeks Dashcoin Nedir?

Önceleri Thodex Darkcoin olarak adlandırılan Thodex Dashcoin, Bitcoin’in Blockchain teknolojine dayanan yeni nesil bir kripto para birimidir. Bu Thodex kripto para ile yapılan birçok yenilik Thodex Bitcoin’deki mevcut sorunların çoğuna başarılı çözümler sunmuştur. İşlemlerin hızlandırılması, Çok daha gelişmiş finansal gizlilikler sunması, Merkezsiz bir yapıda olması gibi gelişmelere öncü olan bu […]