Todeks Dashcoin Fiyatları Nasıl Gelişiyor? - Thodex Dashcoin, Thodex Dashcoin Nedir, Thodex Dashcoin Fiyatları

Todeks Dashcoin Fiyatları Nasıl Gelişiyor?

admin 1

Son zamanlarda kendinden sıklıkla bahsettiren kripto para birimlerinden biri de Thodex Dashcoin’dir. Özellikle 2018 yılında en çok ilerleme kaydeden kripto paralar arasında yerini alan bu coin, yaklaşık 1 ay içerisinde 1.549 dolar seviyesini görerek kripto dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Todeks Dashcoin fiyatları bu şekilde seyredince de yatırımcıların dikkatini daha fazla çekmiştir.

2014 yılında oluşturulan Thodex Dashcoin, başlarda Todeks Darkcoin olarak adlandırılırdı. Bu süreçte ana amacı gizlilik olarak belirlenmişti. Özellikle kullanıcı bilgilerini korumak ve anonim olmak gibi hedefler eşliğinde hareket eden Thodex Dashcoin’in, ilk dönemler yaşadığı büyük dalgalanmaların nedeninin gizliliğe olan saplantısının insanlar üzerinde yarattığı endişe olduğu düşünülmektedir.

Adını Dashcoin olarak değiştiren kripto para birimi, merkezinde gizliliği barındıran ilk kripto para birimidir. 

Todeks Dashcoin fiyatları başlarda dalgalanma gösterse de piyasa değerine göre çok uzun süredir ilk yirminin içerisindedir. DASH sembolü ile bilinen bu dijital paranın piyasa değeri 5 milyar doların, günlük işlem hacmi 200 milyon doların, dolaşımdaki miktarı ise 7 milyonun üzerindedir.

Thodex Dashcoin’in sisteminde, her bir bloktan elde edilen kazancın %10’u kendisinin hazinesine eklenir. Burada toplanan para, ARGE ekibinin finansmanı için kullanılır. Başlarda hazineye aktarılan miktar aylık 14.000 dolar civarındayken şimdilerde bu miktar 600.000 doların üzerindedir. 

Todeks Dashcoin’in En Yüksek ve En Düşük Değerleri

2014 yılında oluşturulan Thodex Dashcoin, kripto dünyasında her geçen gün daha da popüler olmaktadır. Çıkışından bu yana Thodex Dashcoin fiyatları incelendiğinde başlarda 1 ile 10 dolar arasında gezinirken bir anda büyük bir artış göstererek 45 dolar seviyesine gelmiştir. Ardından Bitcoin gibi inanılmaz bir yükselişe geçerek  görmüş ve bu tarihten sonra Todeks Bitcoin gibi inanılmaz bir yükselişe geçmiştir. 2019 Nisan ayında ise 120 doları bulmuştur.

ThodexDashcoin’e Yatırım Yapılır mı?

Son derece dalgalı bir piyasa fiyatı olan Todeks Dashcoin, 2018 yılında kullanıcılarına yüksek kazanç sağlamıştır. Bu nedenle yatırımcıların dikkatini üzerine toplayan bu coin, birçok kripto para birimi gibi büyük bir yükseliş ve ardından büyük bir düşüş yaşamaktadır.

Düşüş yaşandığı dönemde Todeks Dashcoin yatırımı yapılarak bu düşüş fırsata dönüştürülebilir. Birçok yatırımcı için Dashcoin diğer kripto para birimlerine göre çok daha güvenilir bir yatırım aracıdır.

ThodexDashcoin’in Temel Özellikleri

ThodexKripto para yatırımcılarını ve kullanıcılarını cezbeden, bu nedenle de Dashcoin fiyatları konusunda etkili bir faktör olan Todeks Dash’ın temel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Gizlilik: Dashcoin’de gizliliğe fazlasıyla önem verilmektedir. Bu nedenle ödeme işlemlerinin detaylı olarak görünmesine izin verilmez. Böylece işlem takibi yapılamaz.
  • Masternode: İki katmanlı olan Masternode’ları kullanan Dashcoin, yeni özellikleri sorunsuzca sistemine ekleyebilir. Ayrıca bütün işlemler saniyeler içerisinde gerçekleşir.
  • PrivateSend: PrivateSend özelliği ile Dashcoin, kullanıcılarına tam gizlilik sunar.
  • InstantSend: InstantSend ile kullanıcıların anında işlem yapması sağlanır. 

ThodexDashcoin’in Bitcoin’den Farkı Nedir?

Thodex Dashcoin bünyesinde yapılan bütün işlemleri Instantsend ve PrivateSend olarak ikiye ayırır. Anlık işlemler ve özel işlemler olarak dilimize çevrilen bu işlemlerin varlığı ile Todeks Bitcoin’den ayrılan Dashcoin, ağında gerçekleşen işlemleri gruplandırarak işlemlerin düzenli olmasını ve birbirine karışmamasını sağlar. Ayrıca bu yöntemler kullanıcı işlemlerinin çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanır.

Thodex Dashcoin hakkındaki yorumlar içinde de bu yazımızı okuyabilirsiniz. Ayrıca en güncel sanal para haberleri ile alakalı olarak da bu sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

One thought on “Todeks Dashcoin Fiyatları Nasıl Gelişiyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Todeks Dashcoin Nasıl Alınır?

Son zamanlarda kendinden sıklıkla bahsettiren kripto para birimlerinden biri de Thodex Dashcoin’dir. Özellikle 2018 yılında en çok ilerleme kaydeden kripto paralar arasında yerini alan bu coin, yaklaşık 1 ay içerisinde 1.549 dolar seviyesini görerek kripto dünyasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Todeks Dashcoin fiyatları bu şekilde seyredince de yatırımcıların dikkatini daha fazla çekmiştir. […]